SectiaAnulgrupaDISCIPLINAE/VDataExivSalaSemivDataExTmnSalaTmnNumePrensem
CECESEV="9501"Calitatea energiei electrice in sisteme cu convertoare statice de putereE21.06.2018ora 17 Sala C12Neaca Mitica Iustinian2
CECESEV="9501"Calitatea energiei electrice si compatibilitatea electromagnetica pentru consumatori industriali si casniciVDiga Silvia Maria2
CECESEV="9501"Eficienta energetica a echipamentelor electrice de transportE07.06.2018ora 17 Sala C12Nicolae Petre Marian2
CECESEV="9501"Procesarea digitala a semnalelor cu aplicatii specificeE14.06.2018ora 17 Sala C12Nicolae Ileana Diana2
CECESEVI="9601"Cercetare stiintifica (10 saptamani)V2
CECESEVI="9601"Elaborare a lucrarii de disertatie (4 saptamani)V2
EIAI="9103"Analiza matematica IIE06.06.2018ora 9 AULA AK1Constantinescu Dana2
EIAI="9103"Bazele electrotehnicii IV21.05.2018Ardeleanu Mircea Emilian2
EIAI="9103"Educatie fizica IIVCiocanescu Daniel2
EIAI="9103"FizicaVNegru Iulian2
EIAI="9103"Grafica asistata de calculator IIVTudosie Alexandru Nicolae2
EIAI="9103"Limba moderna IIVFaurar Maria Magdalena2
EIAI="9103"Matematici speciale IE11.06.2018ora 9 Sala C0Popescu George2
EIAI="9103"Mecanica IE22.06.2018ora 9 Sala C12Grigorie Laura2
EIAI="9103"Programarea calculatoarelor si limbaje de programareE15.06.2018ora 10 AULA MPDolan Alin Iulian2
EIAII="9203"Bazele aerodinamiciiVDinca Liviu2
EIAII="9203"Educatie fizica IVVCiocanescu Daniel2
EIAII="9203"Limba moderna IVVFaurar Maria Magdalena2
EIAII="9203"ManagementVSirbu Mirela2
EIAII="9203"Mecanica aeronavelor I (Constructia structurilor aerospatiale)E21.06.2018ora 9 Sala C0Negrea Petre2
EIAII="9203"Mecanica fina si mecanisme pentru echipamente de bordE18.06.2018ora 9 Sala C0Tudosie Alexandru Nicolae2
EIAII="9203"Practica tehnologica (3 sapt. X 30 ore/sapt.=90 ore)VDinca Liviu2
EIAII="9203"Teoria sistemelor si reglare automataE06.06.2018ora 9 Sala C12Danciu Daniela2
EIAII="9203"Termodinamica tehnicaE12.06.2018ora 8 Sala C0Tudosie Alexandru Nicolae2
EIAIII="9303"Bazele radionavigatieiVCorcau Jenica Ileana2
EIAIII="9303"Echipamente de bord si navigatie aeriana IIE11.06.2018ora 10 Lab. EIAGrigorie Lucian Teodor2
EIAIII="9303"Echipamente si sisteme giroscopice IIE24.06.2018ora 9 Sala C02
EIAIII="9303"Echipamente si sisteme hidropneumatice de bord IIE15.06.2018ora 9 Sala C0Dinca Liviu2
EIAIII="9303"Practica de zbor si de exploatare aeroportuara (3sapt.x30 ore/sapt.=90 ore)VTudosie Alexandru Nicolae2
EIAIII="9303"Stabilitate si comanda in teoria zboruluiVLungu Mihai Aureliu2
EIAIII="9303"Teoria si constructia aparatelor de bordE04.06.2018ora 10 Lab EIAGrigorie Lucian Teodor2
EIAIV="9403"Automatizarea aparatelor de zbor IIE24.05.2018ora 10Lungu Mihai Aureliu2
EIAIV="9403"Constructia pilotilor automatiE31.05.2018ora 92
EIAIV="9403"Elaborare proiect de diploma (2 sapt. X 30ore/sapt.=60 ore)V2
EIAIV="9403"Instalatii electrice de bord IIE22.05.2018ora 9Corcau Jenica Ileana2
EIAIV="9403"Sisteme de dirijare aerospatialaE28.05.2018ora 9Preotu Octavian2
EMI="9107"Analiza matematica IIE08.06.2018ora 10 Sala N1Danet Paul Cristian2
EMI="9107"Aplicatii in informaticaV24.05.2018ora 9Preda(Patrascu) Cristina Alexandra2
EMI="9107"Economie generalaV25.05.2018ora 10Dragomir Laurentiu2
EMI="9107"Educatie fizica si sport 2V31.05.2018ora 16-18Dumitru Roxana2
EMI="9107"FizicaE18.06.2018ora 10 Aula AK1Negrea Gheorghe Marian2
EMI="9107"Limbaje de programareV30.05.2018ora 12Cismaru Cristian Daniel2
EMI="9107"Limbi moderne 2V23.05.2018ora 14Stoian Andreea2
EMI="9107"Matematici specialeE05.06.2018ora 9 Aula AK1Constantinescu Dana2
EMI="9107"Mecanica si rezistenta materialelorE14.06.2018ora 9 Aula AK1Tarnita Daniela2
EMII="9207"Baze de dateE09.06.2018ora 10 Lab RAEPreda(Patrascu) Cristina Alexandra2
EMII="9207"Educatie fizica 4V25.05.2018ora 16Dumitru Roxana2
EMII="9207"Electronica digitalaE23.06.2018ora 9.30 Aula AK1Mihai Dan2
EMII="9207"Grafica asistata de calculator IIV30.05.2018ora 12Suru Constantin Vlad2
EMII="9207"Instalatii de ridicat si transportatE04.06.2018ora 9 Aula AK1Boteanu Niculae2
EMII="9207"Limbi moderne 4V21.05.2018ora 16Stoian Andreea2
EMII="9207"Practica (2 sapt. = 60 ore)VSuru Constantin Vlad2
EMII="9207"Teoria campului electromagneticE16.06.2018ora 9 Sala C0Stanescu Dan Gabriel2
EMII="9207"Teoria sistemelor si reglaj automatV24.05.2018ora 8Popescu Dan2
EMIII="9307"Actionari hidraulice si pneumaticeE05.06.2018ora 9,00 Sala C12Alboteanu Ionel Laurentiu2
EMIII="9307"Convertoare electromecanice IIE22.06.2018ora 9 Lab MEVlad Ion2
EMIII="9307"Convertoare statice IIE12.06.2018ora 9 Sala C12Ivanov Iuri Sergiu2
EMIII="9307"Instalatii de climatizareV31.05.2018ora 10 Sala C12Alboteanu Ionel Laurentiu2
EMIII="9307"Instalatii de ridicat si transportatE18.06.2018ora 8 Sala N6Boteanu Niculae2
EMIII="9307"Practica (3 saptamani = 90 ore)VSubtirelu Gheorghe Eugen2
EMIII="9307"Producerea, transportul si distributia energiei electriceV29.06.2018ora 8 Sala C12Mircea Paul Mihai2
EMIV="9407"Actionari electrice IIE02.06.2018ora 9Drighiciu Mircea Adrian2
EMIV="9407"Echipamente numerice pentru instalatii electromecaniceE25.05.2018ora 9Mihai Dan2
EMIV="9407"Practicá elaborare proiect diplomá (3 sápt. = 90 ore)V2
EMIV="9407"ServosistemeE21.05.2018ora 9Linca Mihaita2
EMIV="9407"Tractiune electricaE29.05.2018ora 17Cismaru Cristian Daniel2
EM-FRI="9110"Analiza matematica IIE08.06.2018ora 18 Sala N1Danet Paul Cristian2
EM-FRI="9110"Aplicatii in informaticaV31.05.2018ora 12Preda(Patrascu) Cristina Alexandra2
EM-FRI="9110"Economie generalaV25.05.2018Dragomir Laurentiu2
EM-FRI="9110"Educatie fizica si sport 2V26.05.2018Ciocanescu Daniel2
EM-FRI="9110"FizicaE22.06.2018ora 18 Sala BB217 Fac ChimieNegrea Gheorghe Marian2
EM-FRI="9110"Limbaje de programareV19.05.2018ora 10Cismaru Cristian Daniel2
EM-FRI="9110"Limbi moderne 2V20.05.2018ora 8Stoian Andreea2
EM-FRI="9110"Matematici specialeE16.06.2018ora 10 Sala N1Constantinescu Dana2
EM-FRI="9110"Mecanica si rezistenta materialelorE04.06.2018ora 17 Sala BA227 Fac.de MecanicaTarnita Daniela2
EM-FRIII="9310"Actionari hidraulice si pneumaticeE22.06.2018ora 17 Aula AK1Alboteanu Ionel Laurentiu2
EM-FRIII="9310"Convertoare electromecanice IIE10.06.2018ora 10 Lab MEVlad Ion2
EM-FRIII="9310"Convertoare statice IIE16.06.2018ora 10 Sala C12Ivanov Iuri Sergiu2
EM-FRIII="9310"Instalatii de climatizareV02.06.2018Alboteanu Ionel Laurentiu2
EM-FRIII="9310"Instalatii de ridicat si transportatE24.06.2018ora 9 Aula AK1Boteanu Niculae2
EM-FRIII="9310"Practica (3 saptamani = 90 ore)VBoteanu Niculae2
EM-FRIII="9310"Producerea, transportul si distributia energiei electriceVMircea Paul Mihai2
EM-FRIV="9410"Actionari electrice IIE25.05.2018ora 17Drighiciu Mircea Adrian2
EM-FRIV="9410"Echipamente numerice pentru instalatii electromecaniceE02.06.2018ora 9.30Mihai Dan2
EM-FRIV="9410"Practicá elaborare proiect diplomá (3 sápt. = 90 ore)V2
EM-FRIV="9410"ServosistemeE21.05.2018ora 18Linca Mihaita2
EM-FRIV="9410"Tractiune electricaE29.05.2018ora 17Cismaru Cristian Daniel2
IAEI="9108"Analiza matematica IIE04.06.2018ora 10 Sala N1Danet Paul Cristian2
IAEI="9108"Aplicatii in informaticaVPreda(Patrascu) Cristina Alexandra2
IAEI="9108"Economie generalaV25.05.2018ora 8Dragomir Laurentiu2
IAEI="9108"Educatie fizica si sport 2V23.05.2018ora 16 Fac.de Ed.FizicáDumitru Roxana2
IAEI="9108"FizicaE18.06.2018ora 10 Aula AK1Negrea Gheorghe Marian2
IAEI="9108"Limbaje de programareV30.05.2018ora 12Cismaru Cristian Daniel2
IAEI="9108"Limbi moderne 2V23.05.2018ora 14Stoian Andreea2
IAEI="9108"Matematici specialeE08.06.2018ora 9 Aula AK1Constantinescu Dana2
IAEI="9108"Mecanica si rezistenta materialelorE14.06.2018ora 11 Aula AK1Tarnita Daniela2
IAEII="9208"Baze de dateE11.06.2018ora 10 Lab RAEPreda(Patrascu) Cristina Alexandra2
IAEII="9208"Educatie fizica 4V25.05.2018ora 16 Fac.de Ed.FizicáDumitru Roxana2
IAEII="9208"Electronica digitalaE07.06.2018ora 9 Sala C12Mihai Dan2
IAEII="9208"Grafica asistata de calculator IIV30.05.2018ora 12Suru Constantin Vlad2
IAEII="9208"Limbi moderne 4V21.05.2018ora 16Stoian Andreea2
IAEII="9208"Practica (2 sapt. = 60 ore)VRavigan Florin2
IAEII="9208"Proiectarea si fabricatia asistata (CAD-CAM)E22.06.2018ora 10 Aula AK1Cismaru Cristian Daniel2
IAEII="9208"Teoria campului electromagneticE18.06.2018ora 9 Sala N7Stanescu Dan Gabriel2
IAEII="9208"Teoria sistemelor si reglaj automatV24.05.2018ora 8Popescu Dan2
IAEIII="9308"Convertoare electromecanice IIE18.06.2018ora 10 Lab MEVlad Ion2
IAEIII="9308"Convertoare statice IIE13.06.2018ora 10 Sala C12Ivanov Iuri Sergiu2
IAEIII="9308"Medii informatice in electroenergeticaE22.06.2018ora 10 Sala N6Dobriceanu Mircea2
IAEIII="9308"Practica (3 saptamani = 90 ore)VAlboteanu Ionel Laurentiu2
IAEIII="9308"Proiectarea si fabricatia asistata (CAD-CAM)V24.05.2018ora 14Cismaru Cristian Daniel2
IAEIII="9308"RobotiE08.06.2018ora 11 Sala N6Stoian Viorel Gheorghe2
IAEIII="9308"Senzori si sisteme senzorialeV21.05.2018Subtirelu Gheorghe Eugen2
IAEIV="9408"Actionari electrice IIE29.05.2018ora 9Drighiciu Mircea Adrian2
IAEIV="9408"Echipamente numericeE22.05.2018ora 10Mihai Dan2
IAEIV="9408"Practicá pentru elaborarea proiectului de diplomá (3 sápt. = 90 ora)V2
IAEIV="9408"ServosistemeE25.05.2018ora 9Linca Mihaita2
IAEIV="9408"Sisteme integrate de fabricatieE02.06.2018ora 8Boteanu Niculae2
IEAPMMV="9505"Compatibilitate electromagneticaE19.06.2018ora 17 Lab. MEEnache Sorin2
IEAPMMV="9505"Managementul mediului si dezvoltare durabilaE13.06.2018ora 17 Lab Ing. MediuRosca Daniela2
IEAPMMV="9505"Meteorologie si climatologieE11.06.2018ora 17 Sala C12Enache Monica Adela2
IEAPMMV="9505"Practica de cercetare (196 ore)V2
IEAPMMV="9505"Tehnici de filtrare si compensare a factorului de putereE15.06.2018ora 17 Aula AK1Popescu Mihaela2
IEAPMMV="9505"Tehnici si echipamente electrice pentru depoluareVBulucea Cornelia Aida2
IEAPMMV="9505"Tehnici si sisteme pentru monitorizarea factorilor de mediuVDobriceanu Mircea2
IEAPMMVI="9605"Cercetare stiintifica. Elaborarea lucrarii de disertatie.V2
IECI="9101"Analiza matematica IIE12.06.2018ora 9AULA AK1Constantinescu Dana2
IECI="9101"Bazele electrotehniciiVArdeleanu Mircea Emilian2
IECI="9101"Educatie fizica si sport IIVCiocanescu Daniel2
IECI="9101"Elemente de inginerie mecanica I (Mecanica)VGrigorie Laura2
IECI="9101"FizicaE07.06.2018ora 10 SalaC0Negru Iulian2
IECI="9101"Grafica asistata de calculator IIVPetrisor Anca2
IECI="9101"Limba engleza IVFaurar Maria Magdalena2
IECI="9101"Matematici speciale IE18.06.2018ora 10 Sala N1Popescu George2
IECI="9101"Programarea calculatoarelor si limbaje de programareE15.06.2018ora 10 AULA MPDolan Alin Iulian2
IECII="9201"Aplicatii in MATHCAD si MATLABVIvanov Virginia2
IECII="9201"Educatie fizica IVVCiocanescu Daniel2
IECII="9201"Electronica II (Electronica digitala)E22.06.2018ora 11 Aula MPSulea Constantin2
IECII="9201"Limba engleza IIVFaurar Maria Magdalena2
IECII="9201"ManagementVSirbu Mirela2
IECII="9201"Materiale electrotehniceE18.06.2018ora 9 Sala N5Ardeleanu Mircea Emilian2
IECII="9201"Practica (3 saptamani = 90 ore)VStanescu Dan Gabriel2
IECII="9201"Teoria circuitelor electrice IE05.06.2018ora 10 Sala N1Nicolae Marian Stefan2
IECII="9201"Teoria sistemelor si reglare automataE11.06.2018ora 11 Sala C12Danciu Daniela2
IECIII="9301"Actionari electriceE21.06.2018ora 8 Lab AELinca Mihaita2
IECIII="9301"Calitate si fiabilitateVDolan Alin Iulian2
IECIII="9301"Echipamente electrice IIE05.06.2018ora 10 Sala N1Brojboiu Maria2
IECIII="9301"ElectrotehnologiiE12.06.2018ora 10 Sala N1Brojboiu Maria2
IECIII="9301"Informatica industrialaVOcoleanu Constantin Florin2
IECIII="9301"Metoda elementului finit in electrotehnicaVStanescu Dan Gabriel2
IECIII="9301"Practica (3 saptamani = 90 ore)V2
IECIII="9301"Sisteme cu microprocesoareE15.06.2018ora 9 Sala N1Ivanov Virginia2
IECIV="9401"Ingineria sistemelor industrialeE29.05.2018ora 10Ivanov Virginia2
IECIV="9401"Instrumentatie virtuala (Lab View)E31.05.2018ora 13Ocoleanu Constantin Florin2
IECIV="9401"Monitorizarea si diagnoza echipamentelor electrotehniceE21.05.2018ora 10Ivanov Virginia2
IECIV="9401"Pregatirea proiectului de licenta (2sapt.=60 ore)V2
IECIV="9401"Reglementari in ingineria electricaV16.05.2018="10"Stan-Ivan Felicia Elena2
IECIV="9401"Tehnica iluminatuluiE25.05.2018ora 10Diga Silvia Maria2
IPMIIII="9309"Convertoare electromecanice dedicate echipamentelor de protectie a mediului IIE22.06.2018ora 9 Lab MEVlad Ion2
IPMIIII="9309"Convertoare statice si mediu IIE12.06.2018ora 9 Sala C12Ivanov Iuri Sergiu2
IPMIIII="9309"Instalatii de climatizareV31.05.2018ora 9Alboteanu Ionel Laurentiu2
IPMIIII="9309"Management ecologic IIE07.06.2018ora 10 Lab. Ing. MediuluiRosca Daniela2
IPMIIII="9309"Practica (3 saptamani = 90 ore)VPetropol Serb Gabriela Dana2
IPMIIII="9309"Proiectarea asistata a echipamentelor pentru protectia mediuluiV24.05.2018ora 14 Aula AK1Cismaru Cristian Daniel2
IPMIIII="9309"Sisteme senzoriale ín ingineria mediuluiE04.06.2018ora 8 Sala N6Subtirelu Gheorghe Eugen2
IPMIIV="9409"Actionari electrice IIE03.06.2018ora 9.30Drighiciu Mircea Adrian2
IPMIIV="9409"Echipamente numericeE29.05.2018ora 9Mihai Dan2
IPMIIV="9409"Ingineria vantului si energie solaraE24.05.2018ora 10Ivanov Iuri Sergiu2
IPMIIV="9409"Management ecologic III (Managementul deseurilor solide)E21.05.2018ora 13Bulucea Cornelia Aida2
IPMIIV="9409"Modelarea si simularea mediuluiV15.05.2018ora 9Ivanov Iuri Sergiu2
IPMIIV="9409"Practicá pentru elaborarea proiectului de diplomá (3 sápt. = 90 ora)V2
ISEI="9102"Analiza matematica IIE05.06.2018ora 12, C0Constantinescu Dana2
ISEI="9102"Educatie fizica si sport IIVCiocanescu Daniel2
ISEI="9102"FizicaE19.06.2018ora 9, C12Negru Iulian2
ISEI="9102"Grafica asistata de calculator IIVPetrisor Anca2
ISEI="9102"Introducere in ingineria energeticaVDinu Radu Cristian2
ISEI="9102"Limbi moderneVFaurar Maria Magdalena2
ISEI="9102"Matematici speciale IE08.06.2018ora 8, C12Popescu George2
ISEI="9102"MecanicaE15.06.2018ora 9, Sala N6Grigorie Laura2
ISEI="9102"Programarea calculatoarelor si limbaje de programareE12.06.2018ora 9, Aula MPDolan Alin Iulian2
ISEII="9202"Bazele electrotehnicii IIE23.06.2018ora 8 Sala C12Sirbu Ioana Gabriela2
ISEII="9202"Educatie fizica IVVCiocanescu Daniel2
ISEII="9202"Energetica generala si conversia energieiE09.06.2018ora 9 Sala N1Bratu Cristian2
ISEII="9202"Informatica de procesVDuinea Adelaida Mihaela2
ISEII="9202"ManagementVSirbu Mirela2
ISEII="9202"Microcontrolere si automate programabileVBratu Cristian2
ISEII="9202"Practica (3 saptamani = 90 ore)V2
ISEII="9202"Tehnici de optimizare in energeticaVCiontu Marian2
ISEII="9202"Teoria sistemelor si reglare automataE15.06.2018ora 8 Sala C12Danciu Daniela2
ISEII="9202"Transfer de caldura si masaE04.06.2018ora 9 Sala C0Duinea Adelaida Mihaela2
ISEIII="9302"Achizitii de date si monitorizari in energeticaVMircea Paul Mihai2
ISEIII="9302"Energia si mediulVGosea Ion2
ISEIII="9302"Masini hidrauliceE04.06.2018ora 10 Sala C12Popescu Daniela2
ISEIII="9302"Masini si actionari electrice IIE18.06.2018ora 10 Lab Act el.Linca Mihaita2
ISEIII="9302"Materiale electrotehniceVArdeleanu Mircea Emilian2
ISEIII="9302"Practica (3 saptamani = 90 ore)V2
ISEIII="9302"Producerea energiei electrice si termice IE11.06.2018ora 10 Sala N1Ruieneanu Liviu2
ISEIII="9302"Retele electrice IE24.06.2018ora 10 Sala C12Rusinaru Denisa2
ISEIV="9402"Analiza si ingineria valorilorVStan-Ivan Felicia Elena2
ISEIV="9402"Calitatea energiei electriceVRusinaru Denisa2
ISEIV="9402"Engleza tehnicaVFaurar Maria Magdalena2
ISEIV="9402"Practica pentru pregatirea proiectului de diploma (2 sapt.=60 ore)V2
ISEIV="9402"Protectii electrice IIE30.05.2018ora 8Ciontu Marian2
ISEIV="9402"Sisteme electroenergeticeE21.05.2018ora 13.30Manescu Leonardo Geo2
ISEIV="9402"Tehnica tensiunilor inalteE24.05.2018ora 18Dolan Alin Iulian2
SCIAV="9503"Avionica integrataVDinca Liviu2
SCIAV="9503"Capitole speciale de dinamica zboruluiE18.06.2018ora 9Sala C12Dinca Liviu2
SCIAV="9503"Cercetare stiintifica (98 ore asistate partial)V2
SCIAV="9503"Comanda automata a sistemelor de propulsie aerospatialaE11.06.2018ora 16,30 Sala C0Tudosie Alexandru Nicolae2
SCIAV="9503"Dinamica si controlul zborului microvehiculelor aerieneE04.06.2018ora 9 Aula MPPreotu Octavian2
SCIAV="9503"Sisteme giroscopice complexe de orientare, stabilizare si controlE2
SCIAVI="9603"Cercetare stiintificaV2
SCIAVI="9603"Elaborarea disertatiei (proiectului de absolvire)V2
SECV="9504"Comanda vectoriala a sistemelor de actionare electricaVIvanov Iuri Sergiu2
SECV="9504"Complemente de dinamica conv. El-mec.E23.06.2018ora 9 Sala C12Vlad Ion2
SECV="9504"Convertoare electromecanice performanteE11.06.2018ora 17 Aula AK1Petropol Serb Gabriela Dana2
SECV="9504"Filtre active de putereE16.06.2018ora 10 Aula AK1Bitoleanu Alexandru2
SECV="9504"Materiale inteligenteVDegeratu Sonia2
SECV="9504"Practica de cercetare (196 ore)V2
SECV="9504"Senzori inteligenti si instrumentatie avansataE04.06.2018ora 17 Aula AK1Dobriceanu Mircea2
SECVI="9604"Cercetare stiintifica. Elaborarea lucrarii de disertatie.V2
SEIV="9502"Eficienta energetica si economicaE07.06.2018ora 17 Sala N1Ruieneanu Liviu2
SEIV="9502"Practica de cercetare (98 ore asistate partial)V2
SEIV="9502"Retele electrice inteligenteE12.06.2018ora 17 Sala N1Manescu Leonardo Geo2
SEIV="9502"Solutii moderne de producere a energieiVDinu Radu Cristian2
SEIV="9502"Surse de poluare si echipamente pentru protectia mediuluiE19.06.2018ora 17 Sala N1Diga Silvia Maria2
SEIV="9502"Tehnici de inteligenta artificialaVPopescu Daniela2
SEIVI="9602"Cercetare stiintifica (10 saptamani)V2
SEIVI="9602"Elaborare a lucrarii de disertatie (4 saptamani)V2