SectiaAnulgrupaDISCIPLINAE/VDataExivSalaSemivDataExTmnSalaTmnNumePrensem
CECESEV="9501"Circuite electrice neliniare - metode de analizaE23.01.2018ora 17 C12Mandache Lucian1
CECESEV="9501"Metode avansate de monitorizare si diagnozaVIvanov Virginia1
CECESEV="9501"Metode de optimizare pentru cresterea calitatii energiei electrice in sisteme electriceE25.01.2018ora 17 C12Popescu Paul1
CECESEV="9501"Practica de cercetare (196 ore asistate partial)V1
CECESEV="9501"Sisteme de achizitii de date pentru calitatea energiei electrice si compatibilitate electromagneticaE03.02.2018ora 10 C0Purcaru Ion1
CECESEVI="9601"Ecotehnologii - eficienta, calitate, compatibilitate electromagneticaEBrojboiu Maria1
CECESEVI="9601"Managementul proiectelorEManolea Gheorghe1
CECESEVI="9601"Modelare si simulareVMandache Lucian1
CECESEVI="9601"Probleme speciale de proiectare aistata a circuitelor cu microcontrolereVNeaca Mitica Iustinian1
CECESEVI="9601"Tehnici si echipamente pentru diagnoza si monitorizarea compatibilitatii electromagnetice (CEM)ENicolae Petre Marian1
EIAI="9103"Algebra liniara, geometrie analitica si diferentialaE30.01.2018ora 12 C0Popescu Paul1
EIAI="9103"Analiza matematica IE23.01.2018ora 9 Aula AK1Constantinescu Dana1
EIAI="9103"ChimieVReiss Aurora1
EIAI="9103"Economie generalaVStan-Ivan Felicia Elena1
EIAI="9103"Educatie fizica IV1
EIAI="9103"Grafica asistata de calculator I (Desen tehnic)VTudosie Alexandru Nicolae1
EIAI="9103"Introducere in ingineria aerospatialaE09.02.2018ora 8 C0Corcau Jenica Ileana1
EIAI="9103"Limba moderna IV1
EIAI="9103"Protectia mediuluiVRuieneanu Liviu1
EIAI="9103"Tehnici de comunicare profesionalaVRusinaru Denisa1
EIAI="9103"Tehnologia materialelorE05.02.2018ora 9 C0Popescu Daniela1
EIAII="9203"Bazele electrotehnicii IIE02.02.2018ora 9 C0Ardeleanu Mircea Emilian1
EIAII="9203"Educatie fizica IIIV1
EIAII="9203"Electronica (Electronica analogica)VNeaca Mitica Iustinian1
EIAII="9203"Limba moderna IIIV1
EIAII="9203"Matematici specialeE09.02.2018ora 9 N7Popescu George1
EIAII="9203"Mecanica fluidelorE25.01.2018ora 9 C0Dinca Liviu1
EIAII="9203"Mecanica IIE07.02.2018ora 9 C0Negrea Petre1
EIAII="9203"Metode numericeVFlorea Aurelia1
EIAII="9203"Rezistenta materialelorVPopescu Daniela1
EIAIII="9303"Bazele propulsiei aerospatialeVTudosie Alexandru Nicolae1
EIAIII="9303"Echipamente de bord cu prelucrare digitalaVCorcau Jenica Ileana1
EIAIII="9303"Echipamente de bord si navigatie aeriana IE29.01.2018ora 9 C5Grigorie Lucian Teodor1
EIAIII="9303"Echipamente si sisteme giroscopice IE09.02.2018ora 10 C51
EIAIII="9303"Echipamente si sisteme hidropneumatice de bord IE24.01.2018ora 9 C0Dinca Liviu1
EIAIII="9303"Mecanica aeronavelor II (Dinamica zborului)E05.02.2018ora 9 S41Dinca Liviu1
EIAIV="9403"Automatizarea aparatelor de zbor IE05.02.2018ora 10 C51
EIAIV="9403"Calculatoare de bordVGrigorie Lucian Teodor1
EIAIV="9403"Instalatii electrice de bord IE25.01.2018ora 9 C12Corcau Jenica Ileana1
EIAIV="9403"Sisteme de conducere a zborului IE01.02.2018ora 8.30 C0Lungu Mihai Aureliu1
EIAIV="9403"Sisteme de navigatie aerospatialaE22.01.2018ora 9 C0Grigorie Lucian Teodor1
EMI="9107"Algebra liniara si geometrie analiticaE24.01.2018ora 12 Aula AK1Popescu Paul1
EMI="9107"Analiza matematica IE02.02.2018ora 9 N6Danet Paul Cristian1
EMI="9107"ChimieVTigae Cristian1
EMI="9107"ComunicareVRosca Daniela1
EMI="9107"Desen tehnicVGherghina George1
EMI="9107"Educatie fizica si sport 1VDumitru Roxana1
EMI="9107"Limbi moderne 1VStoian Andreea1
EMI="9107"Metode si procedee tehnologiceE09.02.2018ora 9 Lab Mat. Elth.Degeratu Sonia1
EMI="9107"Programarea calculatoarelorE30.01.2018ora 9 Retea N2Vladu Ionel Cristian1
EMII="9207"Educatie fizica 3V1
EMII="9207"Electronica analogicaE10.02.2018ora 10 N1Subtirelu Gheorghe Eugen1
EMII="9207"Grafica asistata de calculator IVSuru Constantin Vlad1
EMII="9207"Limbi moderne 3V1
EMII="9207"Masini si instalatii hidropneumaticeVAlboteanu Ionel Laurentiu1
EMII="9207"Materiale electrotehniceE05.02.2018ora 9 Lab Mat elthDegeratu Sonia1
EMII="9207"Organe de masini si mecanismeE22.01.2018ora 10 Lab Ing. Med.Rosca Daniela1
EMII="9207"Teoria circuitelor electriceE27.01.2018ora 9 C0Stanescu Dan Gabriel1
EMIII="9307"Convertoare electromecanice IE23.01.2018ora 9 Lab. Maßini el.Enache Sorin1
EMIII="9307"Convertoare statice IE10.02.2018ora 9 C12Popescu Mihaela1
EMIII="9307"Echipamente electriceVBrojboiu Maria1
EMIII="9307"Echipamente electrice si electronice pentru autovehiculeVEnache Sorin1
EMIII="9307"Echipamente si sisteme de securizareE27.01.2018ora 10 N7Vladu Ionel Cristian1
EMIII="9307"Traductoare, interfete si achizitii de dateE02.02.2018ora 10 Aula AK1Dobriceanu Mircea1
EMIV="9407"Actionari electrice IE10.02.2018ora 10 Aula AK1Drighiciu Mircea Adrian1
EMIV="9407"Linii de fabricatie si robotiE22.01.2018ora 9 Aula AK1Boteanu Niculae1
EMIV="9407"ManagementVSirbu Mirela1
EMIV="9407"Micromasini electriceE01.02.2018ora 10 Aula AK1Enache Monica Adela1
EMIV="9407"Modelare si simulareVIvanov Iuri Sergiu1
EMIV="9407"Sisteme cu microprocesoareE26.01.2018ora 10 Aula AK1Dobriceanu Mircea1
EMIV="9407"Utilaje si tehnologii neconventionaleE05.02.2018ora 10 Aula AK1Ravigan Florin1
EM-FRI="9110"Algebra liniara si geometrie analiticaE23.01.2018ora 12 N6Popescu Paul1
EM-FRI="9110"Analiza matematica IE27.01.2018ora 10 N1Danet Paul Cristian1
EM-FRI="9110"ChimieVTigae Cristian1
EM-FRI="9110"ComunicareVRosca Daniela1
EM-FRI="9110"Desen tehnicVGherghina George1
EM-FRI="9110"Educatie fizica si sport 1VCiocanescu Daniel1
EM-FRI="9110"Limbi moderne 1VStoian Andreea1
EM-FRI="9110"Metode si procedee tehnologiceE10.02.2018ora 9 Lab. Mat. Elth.Degeratu Sonia1
EM-FRI="9110"Programarea calculatoarelorE03.02.2018ora 9 Retea N2Vladu Ionel Cristian1
EM-FRIII="9310"Convertoare electromecanice IE09.02.2018ora 17 C12Vlad Ion1
EM-FRIII="9310"Convertoare statice IE27.01.2018ora 10 N6Popescu Mihaela1
EM-FRIII="9310"Echipamente electriceVBrojboiu Maria1
EM-FRIII="9310"Echipamente electrice si electronice pentru autovehiculeVEnache Sorin1
EM-FRIII="9310"Echipamente si sisteme de securizareE04.02.2018ora 10 N6Vladu Ionel Cristian1
EM-FRIII="9310"Traductoare, interfete si achizitii de dateE02.02.2018ora 17 Aula AK1Dobriceanu Mircea1
EM-FRIV="9410"Actionari electrice IE10.02.2018ora 9 Aula AK1Drighiciu Mircea Adrian1
EM-FRIV="9410"Linii de fabricatie si robotiE03.02.2018ora 9 Aula AK1Boteanu Niculae1
EM-FRIV="9410"ManagementVSirbu Mirela1
EM-FRIV="9410"Micromasini electriceE23.01.2018ora 17 C12Enache Monica Adela1
EM-FRIV="9410"Modelare si simulareVIvanov Iuri Sergiu1
EM-FRIV="9410"Sisteme cu microprocesoareE26.01.2018ora 16 Aula AK1Dobriceanu Mircea1
EM-FRIV="9410"Utilaje si tehnologii neconventionaleE31.01.2018ora 17 Aula AK1Ravigan Florin1
IAEI="9108"Algebra liniara si geometrie analiticaE24.01.2018ora 14 Aula AK1Popescu Paul1
IAEI="9108"Analiza matematica IE29.01.2018ora 9 N6Danet Paul Cristian1
IAEI="9108"ChimieVTigae Cristian1
IAEI="9108"ComunicareVRosca Daniela1
IAEI="9108"Desen tehnicVGherghina George1
IAEI="9108"Educatie fizica si sport 1VDumitru Roxana1
IAEI="9108"Limbi moderne 1VStoian Andreea1
IAEI="9108"Metode si procedee tehnologiceE08.02.2018ora 9 Lab. Mat. Elth.Degeratu Sonia1
IAEI="9108"Programarea calculatoarelorE02.02.2018ora 9 Retea N2Vladu Ionel Cristian1
IAEII="9208"Educatie fizica 3V1
IAEII="9208"Electronica analogicaE01.02.2018ora 9 Aula AK1Subtirelu Gheorghe Eugen1
IAEII="9208"Grafica asistata de calculator IVSuru Constantin Vlad1
IAEII="9208"Limbi moderne 3V1
IAEII="9208"Masini si instalatii hidropneumaticeVAlboteanu Ionel Laurentiu1
IAEII="9208"Materiale electrotehniceE07.02.2018ora 9Lab. Mat. Elth.Degeratu Sonia1
IAEII="9208"Organe de masini si mecanismeE11.02.2018ora 10 Lab. Ing. Med.Rosca Daniela1
IAEII="9208"Teoria circuitelor electriceE28.01.2018ora 9 C12Stanescu Dan Gabriel1
IAEIII="9308"Convertoare electromecanice IE30.01.2018ora 9 Lab. Maß. El.Enache Sorin1
IAEIII="9308"Convertoare statice IE05.02.2018ora 9 Lab. Act. El.Popescu Mihaela1
IAEIII="9308"Echipamente electriceVBrojboiu Maria1
IAEIII="9308"Echipamente si sisteme de securizareVVladu Ionel Cristian1
IAEIII="9308"Programare orientata pe obiecteE22.01.2018ora 10 N6Ravigan Florin1
IAEIII="9308"Traductoare, interfete si achizitii de dateE25.01.2018ora 10 N6Dobriceanu Mircea1
IAEIV="9408"Actionari electrice IE25.01.2018ora 10 N1Drighiciu Mircea Adrian1
IAEIV="9408"ManagementVSirbu Mirela1
IAEIV="9408"Modelare si simulareVIvanov Iuri Sergiu1
IAEIV="9408"Programarea robotilorE09.02.2018ora 10 N6Ravigan Florin1
IAEIV="9408"Sisteme cu microprocesoareE01.02.2018ora 10 N6Dobriceanu Mircea1
IAEIV="9408"Sisteme dinamice cu evenimente discreteVDrighiciu Mircea Adrian1
IAEIV="9408"Surse de energieE05.02.2018ora 10 N7Enache Monica Adela1
IEAPMMV="9505"Certificarea conformitatiiE29.01.2018ora 16 C12Vlad Ion1
IEAPMMV="9505"Legislatie si politici de mediuVMateescu Monica1
IEAPMMV="9505"Microsisteme energeticeVIvanov Iuri Sergiu1
IEAPMMV="9505"Practica de cercetare (196 ore)V1
IEAPMMV="9505"Protectia la radiatii si doziometrieE01.02.2018ora 16 N6Boteanu Niculae1
IEAPMMV="9505"Tehnologii nepoluanteE06.02.2018ora 16 Lab. Mat. Elth.Degeratu Sonia1
IEAPMMV="9505"Transport durabilE23.01.2018ora 16,30 N6Cismaru Cristian Daniel1
IEAPMMVI="9605"Analiza valoriiVLinca Mihaita1
IEAPMMVI="9605"Initiere în crearea de produse si tehnici avansate de comunicareE25.01.2018ora 16 Lab Ing. Med.Rosca Daniela1
IEAPMMVI="9605"Managementul calitatiiE30.01.2018ora 16 C12Linca Mihaita1
IEAPMMVI="9605"Managementul inovarii si proprietate industrialaVManolea Gheorghe1
IEAPMMVI="9605"Managementul proiectelorVManolea Gheorghe1
IEAPMMVI="9605"Tehnici de analiza a sistemelor dinamice hibrideE07.02.2018ora 16 C12Drighiciu Mircea Adrian1
IECI="9101"Algebra liniara, geometrie analitica si diferentialaE22.01.2018ora 12 Aula MPPopescu Paul1
IECI="9101"Analiza matematica IE26.01.2018ora 9 N1Constantinescu Dana1
IECI="9101"Arhitectura calculatoarelorE09.02.2018ora 9 N1Dolan Alin Iulian1
IECI="9101"ChimieVReiss Aurora1
IECI="9101"ComunicareVRusinaru Denisa1
IECI="9101"Economie generalaVStan-Ivan Felicia Elena1
IECI="9101"Educatie fizica si sport IV1
IECI="9101"Grafica asistata de calculator I (Desen tehnic)VDinu Radu Cristian1
IECI="9101"Metode si procedee tehnologiceE06.02.2018ora 9 C0Popescu Daniela1
IECII="9201"Baze de dateVPetrisor Anca1
IECII="9201"Educatie fizica IIIVCiocanescu Daniel1
IECII="9201"Electronica I (Electronica analogica)E30.01.2018ora 9 N1Neaca Mitica Iustinian1
IECII="9201"Introducere in ingineria electricaVArdeleanu Mircea Emilian1
IECII="9201"Matematici specialeE23.01.2018ora 9 C12Popescu George1
IECII="9201"Metode numerice pentru ingineriE02.02.2018ora 8 C12Florea Aurelia1
IECII="9201"Prelucrarea numerica a semnalelorVSirbu Ioana Gabriela1
IECII="9201"Teoria campului electromagneticE08.02.2018ora 9 N1Sirbu Ioana Gabriela1
IECIII="9301"Convertoare electromecaniceE05.02.2018ora 12 N6Vlad Ion1
IECIII="9301"Convertoare staticeVPopescu Mihaela1
IECIII="9301"Echipamente electrice IE22.01.2018ora 10 N1Brojboiu Maria1
IECIII="9301"Masurari electrice si electroniceVEnache Sorin1
IECIII="9301"Tehnici de optimizare in ingineria electricaVDolan Alin Iulian1
IECIII="9301"Teoria circuitelor electrice IIE29.01.2018ora 10 N1Nicolae Petre Marian1
IECIV="9401"Analiza sistemelor neliniare in ingineria electricaE05.02.2018ora 11 C12Mandache Lucian1
IECIV="9401"Compatibilitate electromagneticaE26.01.2018ora 10 C0Nicolae Petre Marian1
IECIV="9401"ElectrotermieVNeaca Mitica Iustinian1
IECIV="9401"Microcontrolere si automate programabileE02.02.2018ora 8,30 C5Ocoleanu Constantin Florin1
IECIV="9401"Modelarea numerica a campului electromagneticVSirbu Ioana Gabriela1
IECIV="9401"Proiectarea asistata a instalatiilor electriceVRusinaru Denisa1
IECIV="9401"Simularea circuitelor electriceVMandache Lucian1
IECIV="9401"Traductoare, interfete si achizitii de dateE09.02.2018ora 10 C12Ivanov Virginia1
IPMIIII="9309"ComunicatiiVRavigan Florin1
IPMIIII="9309"Convertoare electromecanice dedicate echipamentelor de protectie a mediului IE23.01.2018ora 12 Lab. Maßini el.Enache Sorin1
IPMIIII="9309"Convertoare statide si mediu IE10.02.2018ora 9 C12Popescu Mihaela1
IPMIIII="9309"Ingineria apelorVPetropol Serb Gabriela Dana1
IPMIIII="9309"Management ecologic IE26.01.2018ora 10 N7Preda(Patrascu) Cristina Alexandra1
IPMIIII="9309"Traductoare, interfete si achizitii de dateE02.02.2018ora 10 Aula AK1Dobriceanu Mircea1
IPMIIV="9409"Actionari electrice IE24.01.2018ora 9 C12Drighiciu Mircea Adrian1
IPMIIV="9409"Calitatea energiei si compatibilitate electromagneticaE30.01.2018ora 9 C12Popescu Mihaela1
IPMIIV="9409"Hidraulica si energii regenerabileE07.02.2018ora 9 C12Enache Monica Adela1
IPMIIV="9409"ManagementVSirbu Mirela1
IPMIIV="9409"Sisteme de monitorizare a calitatii mediuluiVSubtirelu Gheorghe Eugen1
IPMIIV="9409"Tehnologii si echipamente de asigurare a calitatii mediuluiE03.02.2018ora 8 Aula AK1Boteanu Niculae1
ISEI="9102"Algebra liniara, geometrie analitica si diferentialaE22.01.2018ora 14 Aula MPPopescu Paul1
ISEI="9102"Analiza matematica IE23.01.2018ora 9 Aula AK1Constantinescu Dana1
ISEI="9102"ChimieVReiss Aurora1
ISEI="9102"ComunicareVRusinaru Denisa1
ISEI="9102"Economie generalaVStan-Ivan Felicia Elena1
ISEI="9102"Educatie fizica si sport IV1
ISEI="9102"Grafica asistata de calculator IVDinu Radu Cristian1
ISEI="9102"Informatica aplicataE06.02.2018ora 9 C12Duinea Adelaida Mihaela1
ISEI="9102"Tehnologia materialelorE31.01.2018ora 9 C12Popescu Daniela1
ISEII="9202"Bazele electrotehnicii IE02.02.2018ora 9 N1Sirbu Ioana Gabriela1
ISEII="9202"Educatie fizica IIIVCiocanescu Daniel1
ISEII="9202"ElectronicaVNeaca Mitica Iustinian1
ISEII="9202"Matematici specialeE22.01.2018ora 9 C12Popescu George1
ISEII="9202"Mecanica fluidelorE26.01.2018ora 10 C12Popescu Daniela1
ISEII="9202"Metode numerice pentru ingineriVFlorea Aurelia1
ISEII="9202"Rezistenta materialelorVPopescu Daniela1
ISEII="9202"TermotehnicaE08.02.2018ora 15 C12Duinea Adelaida Mihaela1
ISEIII="9302"Conducerea proceselor energeticeE06.02.2018ora 8 N1Ciontu Marian1
ISEIII="9302"Echipamente electriceE24.01.2018ora 10 N1Brojboiu Maria1
ISEIII="9302"Echipamente si instalatii termiceE29.01.2018ora 9 C12Duinea Adelaida Mihaela1
ISEIII="9302"FiabilitateVCiontu Marian1
ISEIII="9302"Masini si actionari electrice IE11.02.2018ora 8 C12Vlad Ion1
ISEIII="9302"Masurari electrice si electroniceVEnache Sorin1
ISEIII="9302"Organizare si reglementare in energeticaVStan-Ivan Felicia Elena1
ISEIII="9302"Senzori si traductoareVBratu Cristian1
ISEIV="9402"Electrosecuritatea instalatiilor energeticeVMircea Paul Mihai1
ISEIV="9402"Partea electrica a centralelor si statiilorE26.01.2018ora 10 N6Mircea Paul Mihai1
ISEIV="9402"Producerea energiei electrice si termice IIVDinu Radu Cristian1
ISEIV="9402"Proiectarea asistata a sistemelor electroenergeticeVRusinaru Denisa1
ISEIV="9402"Protectii electrice IE05.02.2018ora 8 N1Ciontu Marian1
ISEIV="9402"Retele electrice IIE29.01.2018ora 10 105BManescu Leonardo Geo1
SCIAV="9503"Cercetare stiintifica (196 ore asistate partial)V1
SCIAV="9503"Controlul automat al zborului aeronavelor la aterizareE23.01.2018ora 15 C0Preotu Octavian1
SCIAV="9503"Grafica inginereasca 3DVTudosie Alexandru Nicolae1
SCIAV="9503"Senzori si traductoare miniaturizate pentru aplicatii aerospatialeE09.02.2018ora 9 S41Grigorie Lucian Teodor1
SCIAV="9503"Sisteme complexe de conversie a energiei electrice la bordul aparatelor de zborE01.02.2018ora 9 C12Corcau Jenica Ileana1
SCIAV="9503"Sisteme integrate de navigatie aerospatialaE29.01.2018ora 9 C0Grigorie Lucian Teodor1
SCIAVI="9603"Cercetare stiintificaV1
SCIAVI="9603"Sisteme adaptive cu retele neuronale pentru conducerea zboruluiE23.01.2018ora 16 C0Preotu Octavian1
SCIAVI="9603"Sisteme de estimare a starii aparatelor de zborE01.02.2018ora 17 C0Lungu Mihai Aureliu1
SCIAVI="9603"Sisteme energetice hibride la bordul aeronavelor si rachetelorE08.02.2018ora 9 C0Corcau Jenica Ileana1
SCIAVI="9603"Sisteme optimale de conducere a zboruluiE29.01.2018ora 17 C0Lungu Mihai Aureliu1
SECV="9504"Calitatea energiei electriceE22.01.2018ora 17 Aula AK1Popescu Mihaela1
SECV="9504"Convertoare statice performanteE10.02.2018ora 9N6Bitoleanu Alexandru1
SECV="9504"Practica de cercetare (196 ore)V1
SECV="9504"Proiectarea optimala a masinilor electriceE27.01.2018ora 9 C12Vlad Ion1
SECV="9504"Sisteme avansate si algoritmi de comandaE03.02.2018ora 9 C12Mihai Dan1
SECV="9504"Sisteme inteligente de transportVCismaru Cristian Daniel1
SECV="9504"Structuri flexibile performanteVDrighiciu Mircea Adrian1
SECVI="9604"Analiza valoriiVLinca Mihaita1
SECVI="9604"Initiere în crearea de produse si tehnici avansate de comunicareE23.01.2018ora 10 Lab. Ing. Med.Rosca Daniela1
SECVI="9604"Managementul calitatiiE22.01.2018ora 17 N6Linca Mihaita1
SECVI="9604"Managementul inovarii si proprietate industrialaVManolea Gheorghe1
SECVI="9604"Managementul proiectelorVManolea Gheorghe1
SECVI="9604"Tehnici de analiza a sistemelor dinamice hibrideE27.01.2018ora 10 AK1Drighiciu Mircea Adrian1
SEIV="9502"Integrarea surselor regenerabile in sistemele energetice informatizateE10.02.2018ora 10 N7Ruieneanu Liviu1
SEIV="9502"Managementul calitatii energieiVRusinaru Denisa1
SEIV="9502"Metode avansate de monitorizare si diagnozaE03.02.2018ora 10 N1Mircea Paul Mihai1
SEIV="9502"Modelare si simulareVDinu Radu Cristian1
SEIV="9502"Piete de energieE23.01.2018ora 16 105BManescu Leonardo Geo1
SEIV="9502"Practica de cercetare (196 ore asistate partial)V1
SEIVI="9602"Dinamica sistemelor electroenergeticeEManescu Leonardo Geo1
SEIVI="9602"Finantarea investitiilor energeticeEStan-Ivan Felicia Elena1
SEIVI="9602"Informatica aplicata in energeticaVDuinea Adelaida Mihaela1
SEIVI="9602"Sisteme descentralizate de producere a energieiVBratu Cristian1
SEIVI="9602"Sisteme SCADAVCiontu Marian1