Export to ExcelExport to WordExport to HTML
Nume Stud
Grupa
Anul
Specializare
An Univ
Sit Incep An
Sit Sf An
Loc Lic
Liceu
Zorlescu T. Marian-Claudiu 9207 II EM 17/18 Promovat   DRÁGÁNE§TI-OLT Liceul Teoretic Tudor Vladimirescu
Zota (Tuŝu) D. Georgeta Melania 9502 V SEI 17/18 Admis   DRÁGÁ§ANI Colegiul Naŝional Gib. Miháescu
Voica N. Rázvan-Florin 9207 II EM 17/18 Promovat   CRAIOVA Grupul §colar Traian Vuia
Voicu I. Andrei-Daniel 9302 III ISE 17/18 Promovat   SLATINA Colegiul Naŝional Ion Minulescu
Voiculeŝ G. Radu 9107 I EM 17/18 Admis   SLATINA Grup §colar Industrial Construcŝii Montaj
Vornicu S. Marius 9502 V SEI 17/18 Admis   TÍRGU-OCNA Colegiul Naŝional Costache Negri
Zaharia R.I. Bogdan-Nicolae 9203 II EIA 17/18 Promovat   BUZÁU Liceul cu Program Sportiv Iolanda Balaß Soter
Zamfir I. Marius-Iulian 9307 III EM 17/18 Promovat   CRAIOVA Grupul §colar Industrial Energetic
Zamfir M. Mihai-Alexandru 9107 I EM 17/18 Admis   BAL§ Liceul Teoretic "Petre Pandrea"
Závelcá G. Dumitru-Cristian 9401 IV IEC 17/18 Repetent cu taxa   DRÁGÁNE§TI-OLT Liceul Teoretic Tudor Vladimirescu
Závoianu (Boule) M. Cátálin-Florin 9102 I ISE 17/18 Admis   CRAIOVA Grupul §colar IC.M. Nr.2
Zidaru D.D. Andrei-Cristian 9402 IV ISE 17/18 An suplimentar   CRAIOVA Liceul Industrial Energetic
Zidaru I. Andrei-Alexandru 9102 I ISE 17/18 Admis   STOINA Grupul §colar Industrial
Vochescu N. Gabriel 9602 VI SEI 17/18 Promovat   HOREZU Grupul §colar Industrial C. Bräncoveanu
Vláduŝoiu C.§. Constantin-Iulian 9108 I IAE 17/18 Admis   BERBE§TI Grupul §colar Preda Buzescu
Vlaicu N. Mihai 9308 III IAE 17/18 Admis   BAL§ Liceul Teoretic "Petre Pandrea"
Vlaicu N. Mihai 9208 II IAE 17/18 Promovat   BAL§ Liceul Teoretic "Petre Pandrea"
Vlad G.R. Florin-Alexandru 9301 III IEC 17/18 Promovat   CRAIOVA Liceul Industrial Traian Vuia
Vlad V. Eugen-Gabriel 9201 II IEC 17/18 Promovat   SLATINA Colegiul Tehnic Alexe Marin
Vírtosu I. Sorin-Mihai 9310 III EM-FR 17/18 Promovat   CRAIOVA Grupul §colar Industrial Electroputere
Vílvoi F. Elena 9504 V SEC 17/18 Admis   SLATINA Colegiul Economic P.S. Aurelian
Vintilescu C. Constantin-Laurenŝiu 9402 IV ISE 17/18 Promovat   MOTRU Colegiul Naŝional George Coßbuc
Viorel C. Robert-Constantin 9407 IV EM 17/18 Promovat   HOREZU Grupul §colar Industrial C. Bräncoveanu
Vizantie V. Vicenŝiu-Claudiu 9307 III EM 17/18 Promovat   IANCU JIANU Liceul Tehnologic
Vílea N. Florin-Gabriel 9201 II IEC 17/18 Promovat   SLATINA Colegiul Economic P.S. Aurelian
Vílculescu A. Andrei 9201 II IEC 17/18 Promovat   RÍMNICU-VÍLCEA Colegiul Tehnic Energetic
Vílceanu I. Robert-Gabriel 9501 V CECESE 17/18 Admis   TÍRGU JIU Liceul Teologic
Viláu I. Cristian-Dragoß 9102 I ISE 17/18 Admis   SLATINA Grup §colar Industrial Construcŝii Montaj
Vátáßoiu B. Bádiŝá-George 9101 I IEC 17/18 Admis   SLATINA Colegiul Naŝional Vocaŝional N. Titulescu
Velißcoiu G. Florian 9605 VI IEAPMM 17/18 Promovat   BAL§ Liceul Teoretic
Vicu §t. Ionuŝ-Adrian 9407 IV EM 17/18 An suplimentar      
Vieru S. Gheorghe-Adrian 9301 III IEC 17/18 Promovat   FILIA§I Grupul §colar Dimitrie Filißanu
Vijulie C. Octavian-Constantin 9505 V IEAPMM 17/18 Admis   CRAIOVA Grupul §colar IC.M. Nr.2
Várgatu I. Cosmin-Florin 9207 II EM 17/18 Promovat   STREHAIA Grupul §colar Matei Basarab
Válu D. Ionuŝ-Florin 9110 I EM-FR 17/18 Admis   SLATINA Grupul §colar Industrial Metalurgic
Váleanu M. Irinel-Florian 9407 IV EM 17/18 Promovat   SLATINA Colegiul Tehnic Metalurgic
Váduvescu N. Gabriel-George 9201 II IEC 17/18 Promovat   TURCENI Grupul §colar Industrial Energetic
Váduvescu L. Vlad-Aurelian 9503 V SCIA 17/18 Admis   CRAIOVA Liceul de Informaticá §tefan Odobleja
Váduva V. Constantin-Silviu 9401 IV IEC 17/18 Promovat   TÍRGU JIU Colegiul Naŝional Tudor Vladimirescu
Váduva I. Alina 9601 VI CECESE 17/18 Promovat   CRAIOVA Colegiul Naŝional Fraŝii Buzeßti
Vatau D. Gigi-Cátálin 9407 IV EM 17/18 Promovat   CRAIOVA Liceul Industrial Traian Vuia
Vasilescu N. Alexandru-Dan 9302 III ISE 17/18 Promovat   SLATINA Liceul Industrial
Vasilicá M. Adrian 9501 V CECESE 17/18 Admis   BRA§OV Liceul Nicolae Titulescu
Vasiluŝá (Opincaru) G. Monica 9103 I EIA 17/18 Admis   MELINE§TI Grup §colar Industrial
Vasiluŝá P. Constantin-Iulian 9301 III IEC 17/18 Promovat   TURCENI Grupul §colar Industrial Energetic
Vasilescu I. Cristian-Bogdan 9503 V SCIA 17/18 Admis   CRAIOVA Colegiul Tehnic de Arte ßi Meserii C. Bräncußi
Vasile V. Andrei-Vasile 9107 I EM 17/18 Admis   RÍMNICU-VÍLCEA Colegiul Naŝional Al. Lahovari
Vasile V. Adrian-Andrei 9107 I EM 17/18 Admis   CRAIOVA Colegiul Naŝional Nicolae Titulescu
Varodin M. Marian-Cristi 9303 III EIA 17/18 Promovat   CRAIOVA Liceul Industrial Traian Vuia
Vasilca §t. Robert-Costinel 9605 VI IEAPMM 17/18 Promovat   CRAIOVA Liceul de Informaticá §tefan Odobleja
Uŝa E.M. Mihai-Fabian 9101 I IEC 17/18 Admis   CRAIOVA Colegiul Naŝional §tefan Velovan
Vaicár P. Remus 9504 V SEC 17/18 Admis   CRAIOVA Colegiul Naŝional §tefan Velovan
Ungureanu G. Viorel-Georgian 9201 II IEC 17/18 Promovat   SLATINA Colegiul Tehnic Metalurgic
Ungureanu L. Cristian-Ionuŝ 9202 II ISE 17/18 Promovat   PLENIŜA Grupul §colar Industrial Constantin Nicolaescu Plopßor
Urlan G.L. §tefan-Laurenŝiu 9108 I IAE 17/18 Admis   SLATINA Colegiul Naŝional Vocaŝional N. Titulescu
Urdá N. Alexander-Cosmin 9302 III ISE 17/18 Promovat   CRAIOVA Colegiul Naŝional Economic Gh. Chiŝu
Ungureanu M. Ionuŝ-Claudiu 9402 IV ISE 17/18 Promovat   CRAIOVA Colegiul Naŝional Economic Gh. Chiŝu
Ududoi N. Ionela-Lavinia 9301 III IEC 17/18 Promovat   BAL§ Liceul Teoretic "Petre Pandrea"
Udrea G. Lucian 9501 V CECESE 17/18 Admis   CRAIOVA Colegiul Naŝional §tefan Velovan
Udrea D.V. Bogdan-Marian 9401 IV IEC 17/18 Promovat   CRAIOVA Grupul §colar Traian Vuia
Ŝurcan G. Dumitru 9103 I EIA 17/18 Admis      
Ŝoiu C. Ionuŝ 9207 II EM 17/18 Promovat   SLATINA Colegiul Naŝional Radu Greceanu
Ŝugui N. Mihaela 9108 I IAE 17/18 Admis   BÄRCA Liceul Teoretic Adrian Páunescu
Ŝiu F.N. Larisa-Florentina 9108 I IAE 17/18 Admis   CRAIOVA Colegiul Naŝional Elena Cuza
Ŝivrea G. Adrian 9503 V SCIA 17/18 Admis   CRAIOVA Grupul §colar Industrial Energetic
Ŝigániuc P. Daniel 9603 VI SCIA 17/18 Promovat   SECTORUL 6 Colegiul Naŝional Elena Cuza
Ŝárángoiu I. Marius 9203 II EIA 17/18 Promovat   FILIA§I Grupul §colar Dimitrie Filißanu
Ŝenea M. Damian-Vicenŝiu 9107 I EM 17/18 Admis   CARACAL Colegiul Tehnic Matei Basarab
Ŝápurin M. Marius-Valentin 9310 III EM-FR 17/18 Promovat   CRAIOVA Grupul §colar Traian Vuia
Ŝápuß C. Cristian-Florian 9503 V SCIA 17/18 Admis   ALBA IULIA Colegiul Militar Liceal Mihai Viteazul
Tudosie §. Maria-Izabela 9303 III EIA 17/18 Promovat   CRAIOVA Grupul §colar de Arte si Meserii Constantin Bräncußi
Tutunaru §. Laura-Adelina 9208 II IAE 17/18 Promovat   TURCENI Grupul §colar Industrial Energetic
Tuŝu §. Dacian-Nicolae 9202 II ISE 17/18 Promovat   RÍMNICU-VÍLCEA Grupul §colar OLTCHIM
Tuŝu §. Dragoß-Marian 9202 II ISE 17/18 Promovat   RÍMNICU-VÍLCEA Grupul §colar OLTCHIM
Tudora I. Adrian-Gabriel 9107 I EM 17/18 Admis   DÁBULENI Liceul Teoretic C-tin Bräncoveanu
Tudorache M. Rázvan 9110 I EM-FR 17/18 Admis   CRAIOVA Grupul §colar IC.M. Nr.2
Tudoroiu (Popescu) N. Nicoleta-Carmen 9502 V SEI 17/18 Admis   CRAIOVA Liceul de Industrie Alimentará
Tudor M.D. Valentin-Marius 9307 III EM 17/18 Promovat   CARACAL Liceul Teoretic Mihai Viteazu
Tudor M. Ionuŝ-Claudiu 9201 II IEC 17/18 Promovat   CRAIOVA Grupul §colar Traian Vuia
Tudor I. Marius-Ionuŝ 9604 VI SEC 17/18 Promovat   CRAIOVA Liceul Industrial Energetic
Tucá N. Constantin 9504 V SEC 17/18 Admis   TÍRGU JIU Colegiul Naŝional Tudor Vladimirescu
Triŝoiu D. Iuliana-Vasilica 9409 IV IPMI 17/18 Promovat   TURCENI Grupul §colar Industrial Energetic
Troanŝá P. Vasile-Rázvan 9401 IV IEC 17/18 Promovat   CRAIOVA Grupul §colar Traian Demetrescu
Trocan N. Alexandru-Florin 9308 III IAE 17/18 Promovat   ROVINARI Colegiul Gheorghe Tátárescu
Truicá C. Tomas-George 9501 V CECESE 17/18 Admis   CARACAL Liceul Teoretic Mihai Viteazu
Truicá C. Tiberiu-Florian 9402 IV ISE 17/18 Promovat   CRAIOVA Grupul §colar Industrial Energetic
Truŝá E.M. Marius-Liviu 9301 III IEC 17/18 Promovat   IANCU JIANU Liceul Tehnologic
Tudor G.M. Claudiu-Rázvan 9601 VI CECESE 17/18 Promovat   SECTORUL 4 Grupul §colar Traian Vuia
Tudor G. Sabina-Gabriela 9310 III EM-FR 17/18 Reinmatriculat   BÁLCE§TI Grupul §colar Petrache Poenaru
Tudor G. Ramona-Monica 9201 II IEC 17/18 Promovat   SCORNICE§TI Grupul §colar Agricol
Trancá G. Ilie 9504 V SEC 17/18 Admis   CRAIOVA Colegiul Naŝional Economic Gh. Chiŝu
Toßa G. Gheorghe 9505 V IEAPMM 17/18 Admis   BÁLCE§TI Grupul §colar Petrache Poenaru
Toßa H.S Elena-Georgiana 9103 I EIA 17/18 Admis 0 CRAIOVA Liceul de Informaticá §tefan Odobleja
Trailovic Vladimir 9402 IV ISE 17/18 Promovat   KLADOVO §coala Tehnicá
Trailovic Nenad 9302 III ISE 17/18 Promovat      
Toma N. Adrian-Cátálin 9308 III IAE 17/18 Promovat   CRAIOVA Grupul §colar de Transporturi Auto
Toma A. Cosmin-Ionuŝ 9401 IV IEC 17/18 Promovat   CRAIOVA Colegiul Naŝional Elena Cuza
Toma D. Alexandru-Cátálin 9602 VI SEI 17/18 Promovat   BERBE§TI Grupul §colar Preda Buzescu
Toma I. Cristian-Bogdan 9301 III IEC 17/18 Repetent cu taxa   CRAIOVA Grupul §colar Traian Vuia
Toma I. Cristian 9303 III EIA 17/18 Promovat   CRAIOVA Grupul §colar Industrial Energetic
Toma M. Anton-Matei 9203 II EIA 17/18 Promovat   CRAIOVA Colegiul Tehnic de Arte ßi Meserii C. Bräncußi
Toma N. Marian 9602 VI SEI 17/18 Promovat   CRAIOVA Liceul Industrial Traian Vuia
Telea V. Sorin 9101 I IEC 17/18 Admis   CRAIOVA Grupul §colar IC.M. Nr.2
Teodorescu N. Costinel-Rázvan 9302 III ISE 17/18 Admis   CRAIOVA Liceul Industrial Traian Vuia
Teodorescu P.P. Dánuŝ-Paul 9207 II EM 17/18 Promovat   BECHET Liceul Teoretic
Tinca L. Adrian 9302 III ISE 17/18 Reinmatriculat   DRÁGÁNE§TI-OLT Liceul Teoretic Tudor Vladimirescu
Tímplaru D. Dorel-§tefan 9207 II EM 17/18 Promovat   CRAIOVA Grupul §colar Industrial Electroputere
Toader E. Ionel-Tersinio 9201 II IEC 17/18 Promovat   CRAIOVA Grupul §colar Industrial Energetic
Toaná M. Ionuŝ Robert 9403 IV EIA 17/18 Reinmatriculat   CRAIOVA Grupul §colar Industrial Electroputere
Tobá C. Carmen-Cristina 9501 V CECESE 17/18 Admis   CALAFAT Colegiul tehnic §tefan Milcu
Toilá P.C. Dan-Constantin 9501 V CECESE 17/18 Admis   CRAIOVA Grupul §colar Traian Vuia
Teißanu I. Florentin-Nicolae 9401 IV IEC 17/18 Reinmatriculat   BAL§ Grupul §colar Industrial Construcŝii de Maßini
Tánásescu G. Gheorghe-Adrian 9401 IV IEC 17/18 Promovat   HOREZU Grupul §colar Industrial C. Bräncoveanu
Tánasie I. Gabriel 9604 VI SEC 17/18 An suplimentar   DRÁGÁ§ANI Grupul §colar Brátianu
Tánasie C. Cátálin-Alexandru 9301 III IEC 17/18 Promovat   BÁLCE§TI Grupul §colar Petrache Poenaru
Tánasie C. Marius-Gabriel 9301 III IEC 17/18 Promovat   BÁLCE§TI Grupul §colar Petrache Poenaru
Tälciu A. Dumitru 9102 I ISE 17/18 Admis   MELINE§TI Grup §colar Industrial
Tánase A. Aurel 9303 III EIA 17/18 Promovat   CRAIOVA Liceul Teoretic Tudor Arghezi
Tánase G.I. Alexandru-Andrei 9502 V SEI 17/18 Admis   CRAIOVA Grupul §colar Charles Laugier
§urcá I. Cosmin-Mihai 9503 V SCIA 17/18 Admis   DROBETA TURNU SEVERI Liceul Pedagogic §tefan Odobleja
Tacoi M.A Andrei-Cristian 9407 IV EM 17/18 Promovat   PLENIŜA Grupul §colar Industrial Constantin Nicolaescu Plopßor
§uncá S. Bianca-Rebecca-Oana 9108 I IAE 17/18 Admis      
§tefan D.G. Eduard-Georgy 9203 II EIA 17/18 Repetent cu taxa   CRAIOVA Grupul §colar Industrial Energetic
§tefan I. Ionel-Mádálin 9401 IV IEC 17/18 Repetent cu taxa   CRAIOVA Grupul §colar Traian Vuia
§tirbu I. Iuliana-Mariana 9309 III IPMI 17/18 Promovat   SLATINA Colegiul Tehnic Metalurgic
Page 
 of 9
     Records 1 to 125 of 1084